Comfortable 2-Bedrooms Near Nimman #A606 Chiang Mai

Chiang Mai
Comfortable 2-bedrooms Near Nimman #a606 Appartement Chiang Mai

Comfortable 2-Bedrooms Near Nimman #A606 Chiang Mai

71 ซอย สันติสุข, Chiang Mai, Thailand Kaart weergeven
Comfortable 2-Bedrooms Near Nimman #A606 Chiang Mai appartement ligt op 18 minuten wandelafstand van het Museum voor insecten en natuurwonderen en heeft een privé keuken voor self-catering. Het appartement van 48 m² biedt accommodatie in de Chang Phueak wijk, binnen 2 km van de Wat Chedi Luang.
Dit 1-badkamer appartement is gelegen binnen 10-minuten rijden van de Tha Phae Poort. Een wandeling van 25 minuten brengt u naar het stadscentrum.
Deze accommodatie heeft een een balkon en uitzicht op het zwembad.
Er is een keuken beschikbaar in dit appartement, zodat gasten hun eigen maaltijden kunnen koken. Comfortable 2-Bedrooms Near Nimman #A606 appartement heeft een eersteklas ligging binnen 6 km van treinstation Chiang Mai.
+ Meer - Minder
Populairste faciliteiten
  • Wi-Fi
  • Gratis parkeren
  • Airconditioning
  • Geen dieren toegestaan
  • + Meer

Kaart

Toeristische attracties in

Chiang Mai
Bezienswaardigheden
  • Chang Puak-poort - 1,8 km
  • Wat Phra - 1,7 km
  • Wat Suan Dok - 1,7 km
  • Chedi Luang Temple - 2,4 km
  • Tha Pae-poort - 2,9 km
  • Universiteit Chiang Mai - 2 km
  • Nachtbazaar Chiang Mai - 3,6 km
  • Poort van Chiang Mai - 3 km
  • Warorat Market - 3,4 km
Luchthavens
  • Luchthaven Chiang Mai - 9 km
Treinstations
  • Treinstation Chiang Mai - 6 km

Kamers en beschikbaarheid

Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Gratis parkeren
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Wasmachine
  • Flat-screen TV
Populairste faciliteiten
  • Wi-Fi
  • Gratis parkeren
  • Airconditioning
  • Geen dieren toegestaan

Voorwaarden

Inchecken: van 14:00 tot 23:00
Uitchecken: van 08:00 tot 12:00
Voer uw datums in
Voer uw datums in
Di 20 Oct
Woe 21 Oct
Gasten
Hotels in Chiang Mai aan het zoeken